Przyczepka rowerowa dla dwójki dzieci

Rodzinne wycieczki to najlepsza forma aktywnego wypoczynku. Do wiosny coraz bliżej, więc już teraz warto zaplanować wspólne wypady rowerowe. Dzięki przyczepce rowerowej Qeridoo Speedkid2 możesz bezpiecznie przewozić dwójkę maluchów nawet w trudniejszym terenie.

Chyba wszyscy kochamy wycieczki rowerowe. Aktywni rodzice nie muszą z nich rezygnować w oczekiwaniu aż ich maluchy będą gotowe samodzielnie wyruszyć w drogę jednośladem. Nauka jazdy na rowerze trwa trochę czasu i rozpoczyna się ją dopiero w wieku paru lat. Maluch najpierw porusza się często małym rowerkiem trójkołowym lub z doczepianymi kółkami. Zanim przesiądzie się na większy pojazd i będzie w stanie dotrzymać tempa rodzicom, minie dość dużo czasu.

Jeśli chcesz zabierać na wycieczki rowerowe małe dziecko lub dwójkę rodzeństwa, przyczepka rowerowa jest najlepszą propozycją dla ciebie. W ubiegłym roku na rynku pojawiło się parę nowych ulepszonych modeli znanych marek. Wśród nich znajduje się ciekawa propozycja Qeridoo. Przyczepka Speedkid2 to pojazd o małych gabarytach, lekki i zwrotny. Jednocześnie wnętrze jest naprawdę przestronne i może wygodnie pomieścić dwójkę maluchów w różnym wieku, już od pierwszych miesięcy życia. Jeśli zastosujemy specjalną wkładkę, możemy w Qeridoo Speedkid przewozić niemowlęta.

Qeridoo Speedkid2, nowości 2019

W 2018 roku producent wprowadził do przyczepki parę ulepszeń, które wpływają na funkcjonalność pojazdu oraz na komfort małych pasażerów i ich rodziców. Wśród nowych udogodnień wymienić można regulowaną amortyzację piórową czy chociażby demontowane ochraniacze kół. Poszycie jest zapinane na magnesy i model jest bardzo łatwy w składaniu. Od 2018 istnieje także możliwość doposażenia przyczepki Qeridoo Speedkid, w hamulec tarczowy.

Przyczepka jest lekka dzięki aluminiowej ramie i wyróżnia się stabilną konstrukcją. Posiada szereg rozwiązań zwiększających bezpieczeństwo maluchów, w tym pięciopunktowe łatwe w obsłudze pasy bezpieczeństwa. Jest to godna uwagi propozycja dla wszystkich rodziców chcących podróżować rowerem z całą rodziną.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *