Chicco - rower biegowy dla maluchów

Chicco rower biegowy – wybrane modele

W tym roku w wielu miejscach w kraju trzeba się naprawdę postarać, żeby dostrzec, że zima jest w pełni. Być może jeszcze przyjdzie, ale nie ma co czekać na tę okoliczność. Szczególnie wtedy, kiedy w domu mamy malucha pozbawionego możliwości lepienia bałwana i jazdy na sankach.

Na szczęście nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dzięki skąpym ilościom śniegu i temu, że chodniki nie są oblodzone, nawet teraz możemy pracować z dzieckiem nad jego możliwościami utrzymania równowagi i ogólnie nad sprawnością. W tym celu bardzo przydatne będą rowerki biegowe. Korzystać z nich mogą nawet najmłodsze dzieci, którym potem łatwiej będzie się przesiąść na zwykłe rowerki dziecięce.

Chicco – rower biegowy

Jeśli mowa o rowerkach biegowych, to bardzo dobrze jest wspomnieć o marce Chicco. Przede wszystkim dlatego, że zostały one zaprojektowane z przestrzeganiem najsurowszych norm, jeśli chodzi o sprzęt dla dzieci. Poza tym, rowerki biegowe tej firmy mają pięć lat gwarancji, która każdorazowo przypada właścicielowi pojazdu.

W związku z tym, jeśli odkupisz biegowy Chicco, lub po prostu go dostaniesz, a ma on mniej niż 5 lat, to gwarancja wciąż obowiązuje. Inna sprawa, że nawet dziś można zamówić części do rowerków produkowanych wiele lat temu, więc ich naprawa nie jest trudną sprawą.

Pierwszy rowerek biegowy – Chicco Red Bullet

Pierwszy z prezentowanych modeli marki Chicco jest przeznaczony dla najmłodszych szkrabów. Jako bezpieczny oraz wspierający odpowiedni rozwój dziecka rowerek, posiada szereg nowatorskich rozwiązań, jakie wyróżniają markowe produkty Chicco. Rower biegowy Red Bullet z pewnością przyczyni się do rozwoju motoryki Twojego dziecka, ale także zapewni mu doskonałą zabawę. Wygodny, funkcjonalny, wyposażony został w specjalne koła, które ciężkie są do przebicia – możliwego przy jeździe po nierównym terenie.

Chicco - rower biegowy

 

Chicco – rower biegowy Pink Arrow

Wyposażony w wygodne, antypoślizgowe siodełko model Pink Arrow, stanowi doskonałe rozwiązanie dla każdej dziewczynki. Za jego pomocą, małe księżniczki nie tylko poprawią swoją równowagę oraz możliwości ruchowe, ale także wdrożą się w naukę podstawowej kontroli nad pojazdem. Nie musisz przy tym obawiać się, że dziecko wyrośnie z rowerka Chicco – rower biegowy Pink Arrow posiada specjalne, regulowane siedzenie.

Chicco - rower biegowy dla dzieci

Rowerki biegowe Chicco Ducati

Przeznaczony dla dzieci powyżej 2-go roku życia, idealnie sprawdzi się zarówno do nauki, jak i zabawy. Chicco Ducati dostępny jest w kolorze żółtym i posiada wszystkie udogodnienia, które wpłyną na komfort odczuwalny w trakcie jazdy. Regulowane siedzenie, ultralekka rama – to nie jedyne atuty tego niezwykłego modelu Chicco. Rower biegowy posiada także nieprzebijalne opony, sprawdzające się doskonale w jeździe po nierównym terenie.

Chicco DucatiNietrudno zauważyć, że rowerki biegowe Chicco można znaleźć w różnych modelach, które wyróżniają się dostępnością dla dzieci w różnym wieku. Zasadniczo, niezależnie od wieku dziecka, można znaleźć dla niego odpowiedni rowerek Chicco. Właśnie dlatego uważam, że ta marka jest godna tego, żeby zwracać na nią uwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *