rowerki biegowe

Rowerki biegowe PUKY – wybrane modele

W tym roku w wielu miejscach w kraju trzeba się naprawdę postarać, żeby dostrzec, że zima jest w pełni. Być może jeszcze przyjdzie, ale nie ma co czekać na tę okoliczność. Szczególnie wtedy, kiedy w domu mamy malucha pozbawionego możliwości lepienia bałwana i jazdy na sankach.

Na szczęście nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło. Dzięki skąpym ilościom śniegu i temu, że chodniki nie są oblodzone, nawet teraz możemy pracować z dzieckiem nad jego możliwościami utrzymania równowagi i ogólnie nad sprawnością. W tym celu bardzo przydatne będą rowerki biegowe. Korzystać z nich mogą nawet najmłodsze dzieci, którym potem łatwiej będzie się przesiąść na zwykłe rowerki dziecięce.

Rowerki biegowe PUKY

Jeśli mowa o rowerkach biegowych, to bardzo dobrze jest wspomnieć o marce PUKY. Przede wszystkim dlatego, że zostały one zaprojektowane z przestrzeganiem najsurowszych norm, jeśli chodzi o sprzęt dla dzieci. Poza tym, rowerki biegowe tej firmy mają pięć lat gwarancji, która każdorazowo przypada właścicielowi pojazdu.

W związku z tym, jeśli odkupisz rowerek rowerek biegowy PUKY, lub po prostu go dostaniesz, a ma on mniej niż 5 lat, to gwarancja wciąż obowiązuje. Inna sprawa, że nawet dziś można zamówić części do rowerków produkowanych wiele lat temu, więc ich naprawa nie jest trudną sprawą.

Pierwszy rowerek biegowy – PUKY Wutsch

Pierwszy PUKY jest przeznaczony dla najmłodszych szkrabów. Wystarczy, że mają 18 miesięcy i będą mogły korzystać z takich rowerków. Znanym modelem jest PUKY Wutsch. Pomaga on nie tylko rozwijać motorykę dziecka, ale przede wszystkim zapewnia dzieciom zabawę na długo.

PUKY LR XL – dla dzieci od trzeciego roku życia

Ponieważ rowerek jest przeznaczony dla starszych dzieciaczków, niż model Wutsch, został on dodatkowo wyposażony w hamulec. Dzięki temu dziecko nie tylko poprawia swoją równowagę i możliwości ruchowe, ale także wdraża się w naukę kontroli nad pojazdem. Nie trzeba się obawiać, że dziecko wyrośnie z rowerka i zaraz będzie trzeba kupować nowy – LR XL ma regulowane siodełko i kierownicę. W ten sposób, choć minimalny wzrost dziecka to 95 centymetrów, również większe dzieci będą mogły z niego korzystać. Zmęczony maluch może dać odpocząć stopom kładąc je na podnóżku.

rowerek biegowy

Rowerki biegowe PUKY LR Ride

Ten model jest przeznaczony dla dzieci, które wcześniej z rowerkami nie miały styczności i nie potrafią ich kontrolować. Nie ma miejsca na nogi, więc dziecko ćwiczy motorykę przez cały czas, który spędza na rowerku LR Ride. W ten sposób będzie miało przyśpieszony kurs z opanowania jazdy na rowerze, a tym samym niedługo później przesiądzie się na rowerek z pedałami.

rowerek biegowy puky lr ride

Nietrudno zauważyć, że rowerki biegowe PUKY można znaleźć w różnych modelach, które wyróżniają się dostępnością dla dzieci w różnym wieku. Zasadniczo, niezależnie od wieku dziecka, można znaleźć dla niego odpowiedni rowerek PUKY. Właśnie dlatego uważam, że ta marka jest godna tego, żeby zwracać na nią uwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *